- Главная страница
- Мої досягнення
- Досягнення учнів
- Самоосвіта
- Методична робота
- "Методична скарбничка для викладачів"
- Позаурочна діяльність
- Виховна робота
- Методична комісія класних керівників
- Готуйся до ЗНО. Корисні поради, посилання
- Готуйся до ЗНО. Українська мова
- Готуйся до ЗНО. Українська література
- Дистанційне навчання. Тексти літературних творів
- Дистанційне навчання. Тести онлайн. Українська мова
- Дистанційне навчання. Тести онлайн. Українська та зарубіжна література
- Дистанційне навчання. Інтерактивні вправи.
- ЗНО. Інтерактивні вправи. Українська література
- ЗНО. Інтерактивні вправи. Українська мова
- Інтерактивні кросворди
- Віртуальні онлайн-дошки ( сервіс Рadlet). Загальноосвітні предмети.
- Корисний кінематограф.
- ЗНО. Подкасти з української літератури
- Аудіокниги з української та зарубіжної літератури
- Скорочені версії творів ЗНО. Укр. літ.
понедельник, 27 апреля 2020 г.
пятница, 24 апреля 2020 г.
ЗНО. Особливості тесту 2020 року
ЗНО з української мови і літератури: особливості тесту 2020 року
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури у 2020 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
Загальна кількість завдань тесту з української мови і літератури – 58, на їх виконання учасникам буде відведено 180 хвилин.
Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови.
Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання №1-33 та №58, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 68 тестовим балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури - 104 бали.
ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох або п'яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 48 завдань цієї форми (№1-23, №29-53), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 9 завдань цієї форми (№24-28, №54-57), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь - яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№58). Завдання передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.
Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовного оформлення:
- 1. Теза: 0, 1 або 2 бали.
- 2. Аргументи: 0, 1 або 2 бали.
- 3а. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва: 0, 1 або 2 бали.
- 3б. Приклад, що є випадком із життя або історичною подією: 0, 1 або 2 бали.
- 4. Логічність, послідовність: 0, 1 або 2 бали.
- 5. Висновок: 0, 1 або 2 бали.
- 6а. Орфографія та пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
- 6б. Лексика, граматика та стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
Важливо! Роботу, що не відповідає темі власного висловлення, буде оцінено в 0 балів. Роботу обсягом до 100 слів буде оцінено в 0 балів.
понедельник, 20 апреля 2020 г.
понедельник, 13 апреля 2020 г.
воскресенье, 12 апреля 2020 г.
Готуймося до ЗНО разом. Наголос.
Як запам'ятати наголос у словах.
Тести для самоперевірки. Відео
Українська література
Змінено перелік творів на ЗНО з української літератури
Новою програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури змінено перелік творів, що є обов'язковими для текстуального вивчення учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
З переліку творів, що був чинним протягом останніх років, виключено 14 та додано 11 творів української літератури.
Зокрема до програми ЗНО додано твори:
· «Модри камінь» (Олесь Гончар),
· У творі «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» (Панас Мирний) - до програми ЗНО включено тільки першу та четверту частини, замість усього твору автора.
·
З програми ЗНО виключено твори:
· «Залізний острів» (Олесь Гончар),
четверг, 2 апреля 2020 г.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
Сьогодні, 24 серпня — День Незалежності України — державне свято, дата, що символізує відновлення незалежної держави України. У 2023 ...
